۲۶.کتاب

می گفت:خيلی مهمه که هر چيزی را که می خونيم با انچه در زندگی می گذرد ارتباط داشته باشد . خيلی خطرناک است که کوهی کتاب خوانده باشيم ولی هنگام عمل ندانيم چکار کنيم.

/ 7 نظر / 8 بازدید
bolek

« دانستن به تنهايی کافی نيست ، دانسته را بايد به کار بست . خواستن به تنهايی کافی نيست ، خواسته را بايد عمل کرد !‌.» ........ * گوته !

ali

اولا سلام و ممنون از پيامتون دوما جوابتون رو زير همون پيامتون گذاشتم سوما اين مورديه که ما ايرانی ها در مورد تحصيلات دانشگاهی داريم وتوی دانشگاههای ديگه هم تلاش ميکنن با امکانات بسيار از اين امر بپرهيزند درسته اين حرف کاملا درسته.

کارگر معدن

يه همين خاطر من هميشه فکر ميکنم خواندن رمان کار بی فايده ايه.......................

راهی

راستی گمان می کنی چرا بعضی با اين که به قول تو کوهی از کتاب خوانده اند، وقت عمل ناتوانند؟به آن چه می خواندند،فکر نکردند؟يا اصولاً تبديل تئوری به عمل استعداد می خواهد؟

سلمان

از بچگی می خونديم : عالم بی عمل ، مثل زنبور بی عسله !!!

مهدي اسدي

سلام.. حضورت را ارج مي نهم... سرايم را طلايي كردي .. ممنون كه به من سر زدي... بدون كه باز هم منتظرم.. مرا از پيام هاي سبز و راه گشايت محروم نساز.. پس در انتظار حضور گرم و پرطراوت تو ...

سعيد

سلام / از کليهء دوستان دعوت می‌شود که با تشريف‌فرمايی خود و انتقال انرژی مثبت به اينجانب، بنده را در ارائهء مطالب بهتر و بيشتر ياری نمايند. / منتظر ديدارتان از وبلاگی که برای شما ايجاد کرده‌ام هستم. / با تشکر. / (اگه از مطالبم خوشتون اومد، می‌تونيم به هم لينک بديم.)